Hakkımızda

Biz Kimiz

Kuruluşumuz 1995 yılında ilk olarak Mini Cooper Bmw ve Land Rover Range Rover marka otomobillerin yedek parça satışını perakende üzeri sağlayarak otomotiv sektöründe faaliyet göstermeye adım atmıştır.a başlayarak hem yurt içi hem yurt dışı olarak daha geniş kapasiteye ulaşmıştır. Firmamız Alman grubu markalı araçların (Land Rover,Bmw,Mini Cooper)orijinal,orjinal değer ve yan sanayi olarak üç ayrı üretim tipinde yedek parçalarının satışında hizmet vermektedir. Firmamız Alman araçların tüm parçalarının stoğunu yüksek oranda ithalini yurt dışından sağladığı gibi,kendi kauçuk fabrikasında da yerli yedek parça satışı yaparak ve her geçen gün önüne bir adım daha atarak siz değerli müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Firmamız 25 yıldır yedek parça sektöründe otoritesini Türkiye’de ve Dünya da ismini en iyi şekilde koruyarak en iyi olmaya hak kazanmış ve bugün ki dönemde oto yedek parça sektöründe hedefine ulaşmıştır.

Misyonumuz…

Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılayarak, ürünlerimizi sizlere en hızlı, güvenli,uygun fiyatlar ve öncüleşmiş kalitesiyle sunmayı amaç edinmiş bulunmaktayız.

Vizyonumuz…

Güçlü markalarımızın ürünleriyle ihtiyaçlarınızı en doğru şekilde sizlere sunarak, servis hizmetimizle de en vüksek kalite standartlarda sizleri memnun etmeyi amaçlıyoruz. Online Oto Yedek Parça hayallerinizi gerçekleştiren bir parçadır